Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Celkem 108 738 inzerátů v nabídce.

Brno: Servis notebooku i do druhého dne

Každý počítač i notebook si čas od času zaslouží profesionální péči. Běžný uživatel obvykle neví, jak přeinstalovat systém, jak vyčistit hardware od prachu nebo jakým způsobem se zbavit viru. Možná máte ve svém okolí nějakého ajťáka, který se o vaše počítače stará. Jestli ne, obraťte se na servis. Máme pro vás tip na jeden dobrý v Brně.

Brno servis notebooku vyhledávají nejčastěji lidé, kteří už mají nějaký vážnější problém. Počítač se jim nechce spustit, je zavirovaný, případně hrozně hučí nebo běží podezřele pomalu. V takových situacích je skutečně nejrozumnější vydat se do servisu a požádat o odbornou pomoc.

Domácí opravy notebooku raději nezkoušejte

Jistě byste našli spoustu návodů na internetu. Pro důkladné vyčištění přece stačí notebook rozšroubovat, v lepším případě jen oddělat zadní víko a profouknout součástky stlačeným vzduchem. Kdo vám ale zajistí, že při tom nic nepoškodíte nebo neulomíte? Při laickém přeinstalování systému či čištění od viru se zase často uživatelé sami nedopatřením připraví o veškerá data. Zachránit je pak mnohdy nejde, a pokud ano, je to tak drahé, čili se to běžnému člověku vůbec nevyplatí.

Většina lidí po domácím pokusu o opravu stejně nakonec vyhledá Brno servis ntb. Buďte chytřejší, neztrácejte čas a jděte rovnou do servisu.

Diagnostika na počkání a oprava co nejrychlejší

Kousek od brněnského hlavního nádraží se nachází servis Fopanet, který funguje již od roku 2009. Diagnostiku (tedy zjištění, v čem je problém) vám tam provedou na počkání a opravu zrealizují co nejrychleji. Moc dobře totiž vědí, že bez svého notebooku nemůžete fungovat moc dlouho.

A s čím vším vám v tomto servisu pomohou? S pomalým počítačem, potížemi s internetovým připojením, pomalým startem, chybovými hlášeními, nečekaným vypínáním, čištěním od prachu, instalací operačních systémů, výměnou displejů a spoustou dalších věcí. Máte-li problém s notebookem, prostě se stavte.