Celkem v bazaru 29365 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2802 nových .

Co jsou IO hry? A jaké jsou nejznámější?

V herním světě se do popředí prodírají online hry označené koncovkou .io, které zažívají nevídaný úspěch. Pokud tedy patříte mezi příznivce internetových her, ale už nevíte, jakou hrát, abyste si zkrátili deštivou sobotu, vyzkoušejte některou z následujících triviálních hříček. Přestože jsou hry založené na jednoduchosti, jsou extrémně návykové a o zábavu máte postaráno i na několik hodin.

Jestliže tedy hledáte multiplayerové IO hry, vkročte přímo do světa, kde jsou stovky těchto unikátních a fenomenálních her. Představujeme vám webovou stránku iohry.cz, která den co den přináší novinky.

Agar.io

Fenomén IO her jednoznačně odstartovala multiplayerová webová hra Agar.io, za kterou stojí vývojář Matheus Valadares. Světlo světa spatřila přesně 28. dubna 2015 a během poměrně krátké doby získala na popularitě po celém světě. Valadares vytvořil také mobilní verzi a tu si za první víkend stáhlo na 7 milionů uživatelů.

Slither.io

Dalším přírůstkem do rodiny IO her se stala multiplayerová online hra Slither.io vyvinutá vývojářem Stevem Howsem v roce 2016. Princip hry je naprosto jednoduchý a pochopitelný. Hráč má za úkol ovládat hada a soupeřit s ostatními hráči, aby ten jeho had byl největší.

Surviv.io

Vynechat nesmíme ani hru Surviv.io, jež byla vyvinuta v roce 2017. Vaším úkolem je sbírat zbraně, výzbroj a další vybavení, abyste potom mohli porazit a zabít vaše protihráče.

Diep.io

Z akční sekce za zmínku stojí Diep.io a v roli malého tanku, jenž střílí barevné tečky, musíte likvidovat geometrické obrazce zobrazené na mapě.

Mope.io

Další návykovou hrou je Mope.io, v níž se proměníte v malou myšku pohybující se po hrací ploše. Za úkol máte sbírat červená kolečka, která vás promění na jiná zvířata s lepšími schopnostmi a vlastnostmi.

Gartic.io

Zapojte všechny mozkové buňky a zahrajte si hru Gartic.io, kde musíte podle nakresleného obrázku uhádnout, co asi označuje.

Starve.io

Závěrem ještě představujeme hru Starve.io kopírující legendární hru Rust, ale s tím rozdílem, že se vše odehrává v browserovém prostředí. Jediné, co na začátku máte, jsou holé ruce. Postupně si musíte vytvářet různé nástroje, zbraně a další pomůcky, abyste uvnitř lesů přežili.