Celkem v bazaru 29365 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2802 nových .

Co koupit drahé polovičce k Valentýnu? Parfém ani šperk neurazí

Ženy jsou vskutku složitá, mnohdy náročná stvoření, a proto byste neměli vybírat valentýnský dárek na poslední chvíli. Zapomeňte na klasickou kytici či bonboniéru. Žena ocení spíše nějaký luxusnější kousek, například parfém od světově proslulé značky či šperk s drahým kamenem. Pokud jste se tedy rozhodli investovat do dražšího dárku, měli byste si udělat přehled, co vůbec současný trh s parfémy a šperky nabízí.

Jestliže s ženou žijete delší dobu, zřejmě už víte, jaký typ parfémů preferuje. Zatímco některé ženy upřednostňují spíše kořeněné a silné vůně, jiné zase preferují raději květinové či ovocné varianty. V následujících řádcích vám představíme parfémy, které v posledních letech hrají prim a s nimiž nezklamete ani náročnou dámu.

Parfémy, které voní každé ženě

Pokud nemáte hluboko do kapsy, sáhněte po luxusní vůni v podobě Chanel Chance. Svěží, energická vůně podtrhne ženskost. Chanel Chance zavání citrusovými plody, přičemž v pozadí se hlásí o slovo červený pepř, kosatec a dávka ambrové pačuli. Parfém by měla mít na svém kosmetickém stolku každá elegantní a optimistická žena, které nevadí výraznější citrusovo-květinová vůně.

Další parfém z řady květinově-ovocných vůní je Versace Pour Femme Dylan Blue, který je na trhu teprve od roku 2017. I přes svou krátkou existenci si získal spoustu příznivkyň. Vůně by se dala charakterizovat hned několika slovy – unikátní, smyslná, elegantní a mocná. Versace Pour Femme Dylan Blue je vhodnou volbou pro ženu, která si uvědomuje vlastní síly.

Zapomenout nesmíme ani na chyprově-květinovou vůni dámského parfému Bottega Veneta Eau de Velours. Hlava se skládá z růžového pepře a šťavnatého bergamotu. Srdce tvoří kombinace švestky, jasmínu, růže a různého koření.

Ovocnou hlavou a květinovým srdcem se pyšní také parfém Lancome Miracle Blossom. Základ parfému tvoří santalové dřevo a pižmo.

S výčtem parfémů pro ženy bychom mohli pokračovat donekonečna, protože se najde spousta smyslných a neotřelých parfémů. Přejděme však ještě k jinému typu valentýnského dárku, a to ke šperkům.

Šperkům neodolá žádná žena

Setkali jste se snad někdy se ženou, která nevlastnila ani jeden šperk? Zřejmě ne. Ženy a šperky totiž k sobě jednoznačně patří. Stačí nahlédnout do šperkovnice vaší drahé polovičky a ihned zjistíte, co všechno už má a co jí ještě chybí. Potřebovala by náušnice, řetízek, honosnější náhrdelník, nebo snad náramek či prstýnek? Oblibě se v posledních letech těší také šperky značky Pandora.

Jestliže tedy hledáte vhodný dárek k Valentýnu, který se pomalu blíží, podívejte se na webovou stránku chci.cz, kde najdete parfémy i šperky z vybraných e-shopů na jednom místě. Šetříte tak čas i peníze, protože si můžete vybrat nejlevnější e-shop.