Celkem v bazaru 97203 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Diář je praktickým dárkem nejen pro firemní partnery

Sice všichni máme své chytré telefony, které nosíme neustále při sobě, ovšem papírové diáře ze světa dodnes nezmizely. Nevybije se jim baterka, můžete do nich snadno kreslit a vyznačovat, cokoliv vás napadne. Diáře používají nejen vrcholoví manažeři. Zapomnětliví jsme občas všichni.

Zapomeňte na chytrá zařízení na baterky a vezměte do ruky obyčejnou tužku. S touto výzvou přichází česká firma Helma 365, která se výrobou diářů zabývá už přes 20 let. Prodeje jí nestagnují ani v dnešní elektronické době, lidé mají o originální diáře z papíru stále zájem. Ročně vyrobí více než 6 milionů kalendářů a diářů, které distribuují do 20 evropských zemí.

Diář je třeba skvělý dárek od firmy

Velký zájem mají o diáře firmy. Nakupují je hromadně pro své zaměstnance i pro firemní partnery. On totiž takový diář je dost praktickým dárkem. Pokud jej obdarovaný bude využívat, můžete si být jistí, že si na vaši firmu vzpomene každý den, jakmile jej vytáhne z tašky. Praktické dary jsou nejlepší.

Může být i dobrou formou reklamy

Firmy si obvykle nechávají dělat diáře na míru. Helma 365 na to má připravený moc hezký webový konfigurátor. Všechno potřebné si prostě naklikáte. Zvolíte si design, potisk předsádky, vložené listy, záložku, gumičku a poutko. Samozřejmě lze nahrát i firemní logo a reklamu. Cena se pak odvíjí dle rozměru, vybraných parametrů a počtu objednaných kusů. Čím více si jich necháte zhotovit, tím budou vaše reklamní diáře levnější.

Diáře milují i školáci

Helma 365 se však nezaměřuje jen na sériovou výrobu. Prodává diáře i jednotlivě, v bohaté nabídce si vybere každý. Dokonce nechybí modely s pohádkovými hrdiny pro malé školáky, aby si měli kam zapisovat úkoly a své povinnosti. Mimochodem v současné době už u nich na webu najdete katalog kalendářů a diářů pro rok 2019, takže pokud uvažujete, že byste si nechali pár kusů vyrobit, určitě se podívejte.