Celkem v bazaru 37063 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2759 nových .

Kranjska Gora je slovinské středisko, kam míří stále více českých lyžařů

V současné době je lyžařská sezóna v plném proudu. Pokud stále přemýšlíte, kam vyrazit za zimními radovánkami, zapomeňte na české předražené areály a přeplněné rakouské Alpy. Stále oblíbenější mezi českými lyžaři je Slovinsko, respektive jeho Julské Alpy. V následujících řádcích vám představíme středisko Kranjska Gora, kde na vás čekají dlouhé sjezdovky, dostupné ceny a vysoká kvalita služeb.

Kranjska Gora pro lyžaře i snowboardisty

Jakmile do vyhledávače zadáte klíčové slovo „Slovinsko – lyžování“, nabídne se vám mezi prvními Kranjska Gora s více než dvaceti kilometry sjezdových tras. Přijdou si na své nejen začáteční lyžaři, ale také opravdoví profesionálové prahnoucí po adrenalinu. Přece jen několik sjezdovek má homologaci FIS. Pokud vyrážíte do Slovinska z Prahy, autem zvládnete cestu za sedm hodin.

Přijatelné ceny skipasů

Jestliže jste někdy byli v Rakousku, zřejmě se vám pokaždé protočily panenky, když jste uviděli ceny skipasů. Kranjska Gora je cenově přijatelnější, přičemž lyžování na den vás vyjde na 30 euro, což je vskutku atraktivní cenovka. Pokud se chystáte na lyžařskou dovolenou se svými ratolestmi, ušetříte, neboť děti do šesti let mohou jezdit na sjezdovkách zdarma. V neposlední řadě se můžete těšit na pestrou škálu doprovodných služeb. Lahodný oběd si vychutnáte v některém z bufeů či restaurací. Ochutnejte tradiční slovinská jídla, jako jsou polévka jota, klobáska či jelito.

Vyrazte i do okolí

Když se řekne „lyžování – Slovinsko“, možná se vám vybaví kromě střediska Kranjska Gora také další ski areály, přičemž mezi ty nejznámější patří ještě Kanin či Maribor. Co se ubytování týče, ani to vás nezruinuje, a navíc se můžete těšit na stylově a moderně zařízené hotely, penziony, apartmány i horské chaty.