Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30
nebo Registrace pro přístup do sekce Můj Profit.

Celkem v bazaru 26329 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 3807 nových .

Erotika bez sexu? I to vás čeká na erotické masáži

Různé mýty stále opřádají erotické masáže. Proto si možná i vy zbytečně odpíráte skvělý zážitek, na který jen tak nezapomenete. O čem je erotická masáž?

Uvolnění a odpočinek

Na klasickou masáž si zajdeme, když nás bolí svaly po námaze nebo sportu, máme problém se zády či krční páteří, a nebo si jen potřebujeme na chvíli odpočinout. Na rozdíl od běžné masáže, při které se masérka dotýká klienta pouze rukama a prsty, se při erotické masáži používá celé tělo. I proto končí vaším vyvrcholením, ať už je spontánní nebo k němu pomůžou ruce či prsa masérky, na sex ale nemyslete, ten součástí erotické masáže není. Masérky se však můžete dotýkat, dívat se na ni nebo si s ní povídat, což po může i tomu, abyste si celou masáž opravdu užili od začátku do konce. Třeba pokud vám vadí doteky v určité oblasti nebo jsou vám nepříjemné, s masérkou se snadno domluvíte. Důležité je, že si při masáži odpočinete a načerpáte nové síly.

Pro každého 

Zvlášť pro muže jsou erotické masáže velmi intenzivní. Na masáž ale může přijít nejen muž, ale i žena či pár, to pokud si chcete dopřát nevšední potěšení spolu. Abyste si masáž opravdu užili, je potřeba se uvolnit. Na místě není stud ani obavy, masérka vám, pokud budete chtít, vše vysvětlí a ukáže. Erotických masáží je více typů, záleží jen na vás, kterou si vyberete. Oblíbená je tradiční japonskou nuru masáž, při které se používá vysoce kluzký gel a masérka tak po vašem těle klouže tím svým. Velmi intenzivní a uvolňující je tantrická masáž, netradiční prožitek na vás čeká při masáži mýdlovými bublinami. To, jaký druh masáže si vyberete, záleží jen na vás. Jisté je, že ať už to bude kterákoli z výběru, odcházet budete spokojení, plní nově nabité energie a dokonale uvolnění.

Erotická masáž není o sexu, ale o vzrušení, zážitku, uvolnění, relaxaci i potěšení.