Celkem v bazaru 26748 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2744 nových .

Férový realitní portál je cestou k prodeji bytu bez přešlapů

Prodáváte byt. Říkáte si, pro mne nic rizikového. Ale to není tak zcela pravda. Přešlapů se dokážeme při prodeji bytu dopustit mnoha. Ať již jej prodáváme svépomocí, nebo za pomoci realitní kanceláře. Pojďte se podívat, na co si dát pozor, zejména pokud jsme se na prodej vrhli skutečně zcela sami.

Pozor na předraženou nabídku i prodej pod cenou

V obou případech totiž budete tratit. Pokud cenu přestřelíte, a žádáte více, než je běžné, nejspíš se s prodejem nepohnete z místa. Stojí vás to čas, a pokud potřebujete finance za prodej bytu co nejrychleji, a vše se protahuje, často i peníze. Druhým extrémem je chtít za byt méně, než lze. Skutečně se chcete připravit klidně o statisíce? Nechte si před podáním inzerátu udělat jednoduchý odhad odborníkem a prodávejte za cenu, která je vzhledem k lokalitě, velikosti a stavu bytu obvyklá.

Vizuální prezentace prodávaného bytu musí být na úrovni

Nemluvím o ničem jiném než o tom, jak bude vypadat váš inzerát s nabídkou bytu. Pravdou je, že aby byla konkurence schopná a pomohla vám prodat za cenu, kterou žádáte, musíte být doslova multifunkčním člověkem. Fotografem, kameramanem, někdy i grafikem, určitě dobrým copywriterem a marketingovým specialistou. Pak možná vytvoříte inzerát, který bude prodávat. Ne vždy je námi prodávaný byt tak lukrativním, že se prodává doslova sám. Nestačí mít možnost podat inzerát zdarma, důležité je, aby inzerát uměl nalákat a následně prodat.

Když se nevyznáte v právu

Na staženou smlouvu někde z internetu již doplatili mnozí. Nejhorší situace nastane, když narazíte na protistranu, která má právního zástupce nebo realitku, a tlačí vás do záležitostí, kterým nerozumíte a nevyznáte se v nich. Nejhorší případ pak je, když vás chce protistrana podvést, což není nic neobvyklého. Hlavně nikdy nevěřte, že vám právník kupujícího též dobře poradí. Ten je tady pro protistranu. Té také nadržuje. Dobré právní služby jsou tedy pro vás nezbytností.

Pořád ještě nemusíte hledat realitku

Dostáváte strach, že je prodej bytu nad vaše schopnosti? Nemusíte. Místo realitní kanceláře si přizvěte jako partnera férový realitní portál CINCINK. Se všemi výše uvedenými problémy vám dokáže pomoci. Přímo na stránkách portálu si veškeré tyto služby můžete objednat. K tomu navíc máte možnost využít interní portál k inzerci zdarma. A zdarma dostanete i celou řadu dobrých rad. Nevíte třeba, kolik je daň z prodeje nemovitosti a kdo ji platí? CINCINK vám poradí. No a pokud se přece jen toho všeho leknete, portál vám pomůže vybrat i realitního makléře.

Vše o CINCINK

CINCINK si zakládá na tom, že je férový realitní portál. Není jen jedním z mnoha. Za projektem totiž stojí silný partner, kterým je Komerční banka. Portál umí poradit, nabízí řadu služeb zdarma a zprostředkovává propojení kupujících či prodávajících nejen navzájem, ale i se speciality, kteří jsou při prodeji či koupi nemovitosti nepostradatelnými.