Celkem v bazaru 57903 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2766 nových .

Hledám bydlení. Zn.: luxusní

Zhlédli jste se v luxusních nemovitostech? Tak si nějakou pořiďte. Jen v Praze jich na vás čeká několik.

Pojem luxusní bydlení pro každého znamená něco jiného. Pro někoho je na prvním místě velikost bytu. Nechce se tísnit v malém prostoru a dělá mu dobře, když se jeho dítě může v bytě projet na kole. Jinému na velikosti zas tak nezáleží (v bydlení) a rád se obklopuje luxusními věcmi, ať již se jedná o kvalitní materiály, designový nábytek a doplňky z vyhlášených designérských studií. Ideálem pak samozřejmě je dopřát si všeho a do sytosti. Žádná zlatá střední cesta, ale luxusní byt ve vyhlášené lokalitě.

Zaměřeno na lokalitu

Co je lepší? Nejhorší dům v nejlepší čtvrti, nebo nejlepší dům v nejhorší čtvrti? Odpovědí je ani jedno, ani druhé. Důležité je obojí. Začněme lokalitou. Ta totiž na výsledné ceně nemovitosti má značný podíl, což jednoznačně hovoří za vše.

Čím lepší lokalita, tím vyšší cena

Ceny bytů obecně například v Praze určují dostupnost do centra, bezpečnost, dále třeba i možnosti tzv. sociálního vyžití, což jsou parametry, jež ve výsledku navyšují i ceny těch nejluxusnějších apartmánů. Nejeden realitní makléř vám potvrdí, že v tomto sektoru platí přímá úměra: čím atraktivnější lokalita, tím vyšší cena nabízené nemovitosti.

Pražské atraktivní lokality

Mezi pražské atraktivní lokality patří například Ořechovka, Vokovice či Bubeneč na Praze 6, Vršovice a Strašnice na Praze 10, kouzelná místa najdete i na Praze 3 - projděte si nabídky na odkazu https://www.psn.cz/.

Řiďte se svými požadavky

Při výběru lokality se ale řiďte svými vlastními požadavky. Máte malé děti, nebo rodinu plánujete? Pak se zajímejte, zdali se v blízkosti vámi vybrané nemovitosti nachází škola a školka stejně jako poliklinika, lékárna a obchody obecně.

Kavárna, restaurace a fitness centrum

Pokud si občas rádi vyrazíte do společnosti, zřejmě byste v blízkosti svého nového bydlení uvítali kavárnu či restauraci, stejně jako fitness fandové zřejmě budou rádi, když si budou mít kde zacvičit. Sepište si seznam všech svých koníčku a ujistěte se, zda se jim budete moci věnovat i ve svém novém bydlišti.

Parametry luxusního bytu

A jak by měl vypadat samotný byt, jehož developer si jej dovolí prezentovat přívlastkem luxusní? My bychom jej možná nahradili přívlastkem kvalitní. Takový by totiž měl být už třeba architektonický návrh.

Balkony, terasy a předzahrádky

Symbolem luxusu bývá i důmyslné propojení exteriéru s interiérem, tedy něco, čeho se například ve městech velmi těžce dosahuje. Proto jsou tak ceněné městské byty s terasami, balkony či lodžiemi. Další formou luxusu jsou nadstandardní vybavení interiéru a různé technologické vychytávky ve stylu chytrého bydlení. Není toho zrovna málo, že? Ale třeba netoužíte po všem. Hlavně si ujasněte, po čem vlastně toužíte. A za tím si jděte.

luxusní bydlení v Praze