Celkem v bazaru 29365 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2802 nových .

Jak postupovat, když si chcete nechat přeposlat zásilku z ciziny

Líbí se vám v zahraničním internetovém obchodě nějaké zboží, ale on bohužel nenabízí možnost zasílání do ČR? Řešením je přeposlání na virtuální adresu, odkud bude poté zásilka doručena až k vám domů.

Výhodnější nákupy

Mezi oblíbené obchody ve Velké Británii, v nichž se hojně nakupuje, patří H&M, Next či M&S. Najdete zde mnohem širší nabídku než u nás a zároveň vše pořídíte za výhodnější ceny. Jak ale dostat vybrané zboží do ČR?

Využijte služeb zprostředkovatele

Nákupy v cizině jsou hračkou díky zprostředkovatelské firmě, jež má vytvořené virtuální adresy v pěti zemích. Jimi jsou Anglie, Německo, ČR, Čína a Hong Kong. Kromě toho nabízí službu sdružení nákupů do jednoho, díky čemuž získáte levnější mezinárodní poštovné. Jedná se o to, že vám nebude balíček ihned přeposlán, nýbrž uložen a poté s ostatními zaslán hromadně. Pro firemní zákazníky není žádným problémem tímto způsobem vybavit i celý kontejner.

Vše na jednom místě

Přemýšlíte nad tím, ve kterých obchodech uskutečnit nákupy v Německu? Nelámejte si hlavu složitým vyhledáváním. Zásilková firma na svých stránkách zpracovala přehledný seznam všech populárních eshopů, kde nechybí ani tipy na nákupy v Anglii a v ostatních zemích. Pokud si chcete celý proces nakupování ještě více ulehčit, můžete využít služby asistovaného nákupu. Zprostředkovatelská společnost jednoduše nakoupí vše, co potřebujete, za vás.

Spočítejte si to

Zajímá vás, kolik stojí virtuální adresa a samotné přeposlání zboží? To si můžete snadno spočítat pomocí kalkulačky poštovného jak pro zásilky z Německa, tak z Anglie. K tomu je třeba ještě připočítat částku ve výši $5 za přeposlání jednoho balíku. Z toho důvodu se jednoznačně vyplatí již zmiňované sdružené zásilky, neboť přeposlání 2-10 balíků vás vyjde na $10.