Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Celkem 108 721 inzerátů v nabídce.

Jak vybrat stropní a nástěnná svítidla? Pomůžeme vám

Zařizujete aktuálně nové bydlení, anebo to vaše stávající prochází renovací? Ať už je tomu jakkoliv, správný výběr osvětlení je velice důležitý, jinak může celý interiér působit velice ponuře a nevzhledně.

Držte se jednoho stylu

Každá místnost vyžaduje jiný typ osvětlení, avšak i přesto je velice důležité se držet jednoho zásadního pravidla - vždycky se snažte držet jednotný styl svítidel napříč celým bytem. Proč? Díky tomu bude prostor působit více jednotně, což do interiéru vnáší pozitivní vibrace. Samozřejmě to neznamená, že stropní a nástěnná svítidla musí být bezpodmínečně všude úplně stejná, ale pokud máte v kuchyni na stropě honosné křišťálové lustry plné ozdob a současně nad kuchyňskou linkou LED zářivky, nepůsobí to zkrátka dobře. 
 
Dále se vždy snažte o to, abyste co nejvíce splnili požadavky na osvětlení v konkrétním interiéru. Například v obýváku a ložnici není nutné mít silný zdroj světla na stropě, anebo na stěně. Naopak celkovou atmosféru perfektně dotvoří různé stojací a stolní lampy, které lze rozmístit volně do interiéru, případně na jednotlivé kusy nábytku. Díky nim si můžete následně regulovat, jak silné osvětlení chcete, pokud si třeba čtete knihu nebo se díváte na televizi.

Moderní prvky dodají šmrnc

Jestliže patříte mezi milovníky moderně zařízených bytů, jistě vás potěší tip na super vychytávku, jež do takového interiéru perfektně zapadne. Jedná se o různé LED panely, co lze umisťovat kamkoliv si jen zamanete. Tento prvek se hodí prakticky do jakékoliv místnosti, takže skvěle se kombinuje s dalšími LED doplňky.
 
Svítidla a mnoho dalšího za výhodnou cenu naleznete například v internetovém obchodě společnosti K&V ELEKTRO. Na jediném místě máte možnost si vybrat z rozsáhlé palety zboží a nechat si je doručit až přímo ke dveřím domu.