Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Celkem 108 743 inzerátů v nabídce.

V žádné škole nesmí chybět kvalitní ozvučení

Snad každému z nás se při vzpomínce na školu vybaví jednou obávané, jindy toužebně očekávané zvonění. To nás na začátku hodiny posílalo do lavic a zejména ve chvíli, kdy byla na pořadu dne písemka nebo zkoušení, dokázal jeho zvuk mnohé vyděsit. Na konci hodiny v nás ovšem dokázal zvonek vyvolat nadšení, zejména oznamovalo-li konec vyučování. A pokud nás čekal volný víkend nebo prázdniny, připadali jsme si volní a osvobozeni od povinností. A i když se od dětských a studentských let řady z nás tvář českého školství výrazně proměnila, bez ozvučení pro školy se téměř žádná vzdělávací instituce nejen v České republice neobejde.

Co je součástí kvalitního ozvučení pro školy?

Zvonění, které informuje žáky o začátku a konci výuky, je nepostradatelné. Velice důležitou a pro vedení školy i žáky a studenty přínosnou součástí ozvučení pro školy je také školní rozhlas. Ten umožňuje informovat najednou všechny, případně jenom vybrané třídy, o důležitých novinkách a změnách. Lze ho nainstalovat v celých prostorách školy včetně chodeb, tělocvičny, sportovního areálu či školního dvora. Uplatnění najde i při školou pořádaných sportovních turnajích, zábavných programech a dnech otevřených dveří. Kvalitní a spolehlivé ozvučení školy tedy zahrnuje rozhlasové ústředny s reproduktory, rozhlasovým vedením a CD přehrávači. A součástí instalace by měly být i hodiny, případně časomíra v tělocvičnách a sportovních areálech.

Kde pořídit spolehlivou rozhlasovou a ozvučovací techniku pro školy?

Firma Elmik působí na trhu již od roku 1994. Hlavním předmětem jejího podnikání je výroba a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky, současně zajišťuje i servis a opravy městských a obecních rozhlasů. Elmik dodává drátové i bezdrátové rozhlasy a nabízí nejen skvělou kvalitu za výhodnou cenu, ale také odborné poradenství a komplexní služby, jejich součástí je i instalace dorozumívacích zařízení, telefonních ústředen či kamerových systémů. Řešení jsou určena pro města, obce, školy, sportovní komplexy, kulturní domy, obřadní a smuteční síně i nádraží.