Celkem v bazaru 96852 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2800 nových .

Bez jakého mobilního příslušenství se jednoduše neobejdete?

V současné digitální době si málokdo dokáže představit život bez smartphonu. Slouží jako komunikační zařízení, fotoaparát, kamera, vyhledávač informací, přístroj pro zábavu a podobně. Dokonce je možné dokoupit celou řadu příslušenství, přičemž v následujících řádcích se podíváme na to nejběžnější a nejžádanější.

Selfie tyč

Pokud se velice rádi fotíte, například zaznamenáváte se na místech, která jste navštívili, bez selfie tyče se prostě neobejdete. Jedná se o dlouhou tyč, na jejímž konci připevníte smartphone, a potom pouze zmáčknete tlačítko na tyči, abyste se vyfotili. Selfie tyč bývá většinou univerzální, a tak poslouží jak majitelům iPhonů, tak i telefonů od Samsungu či Huawei.

Selfie tyč

Vyhledejte si však vždy na selfie tyč recenze, protože ne všechny dokážou naplnit očekávání uživatelů. Dbejte na to, aby bylo v horní části tyče tlačítko, které jednoduše zmáčknete, a tím dáte signál smartphonu, že má fotit.

Bezdrátová nabíječka

Do popředí se prodírá bezdrátové příslušenství. Obrovský boom momentálně zažívají bezdrátové nabíječky fungující na technologii Qi. Stačí tedy telefon položit na nabíjecí podložku, aniž byste museli hledat nabíječku s kabelem. Bezdrátová nabíječka dokonce poslouží jako designový kousek, neboť výrobci si potrpí i na samotném vzhledu, aby byl moderní a nadčasový.

Obaly na telefon

Jestliže jste občas nešikovní, bez obalu a krytu na telefon nevyjdete z domu. Přece jen, kdykoliv se může stát, že vám smartphone spadne na zem. Pokud byste neměli kryt, poškrábal by se, případně i rozbil.

Nabídka s mobilním příslušenstvím je pestrá. Ještě si můžete dokoupit powerbanku, magnetický držák, držák do automobilu, sluchátka, hands-free a spoustu dalšího. Podívejte se na internet, tam najdete v každém e-shopu inspirace až až.