Celkem v bazaru 96655 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2800 nových .

Hledáte nemovitost v Ostravě? Poradíme vám, kde hledat

V současné době jsou úrokové sazby hypotečních úvěrů na poměrně nízké úrovni, a proto se výrazně zvýšil zájem o nemovitosti. V atraktivních lokalitách velkých měst jsou rodinné domy, ba dokonce i byty většinou vyprodané, což si uvědomují i developerské firmy, a tak se snaží vybudovat další a další projekty, které nalákají zájemce o vlastní bydlení na klidnou a vybavenou oblast nedaleko centra města.

Velice vyhledávané jsou nízkoenergetické domy na klíč, neboť se nemusíte v podstatě o nic starat. Podepíšete se stavební společností smlouvu, a potom přijdete k hotovému rodinnému domečku. Ovšem na dračku jdou i byty, o které má zájem zejména mladá generace.

Kde sehnat byty na prodej?

Pokud hledáte nové byty v Ostravě, máte šanci nastěhovat se ještě do některého z volných bytů v nově postavených činžovních domech. Záleží na tom, po jak velkém bytu toužíte. Jestliže žijete sami, vystačíte si s jednopokojovým či dvoupokojovým bytem. Pro rodiny s dětmi se však hodí větší bytové jednotky, a to alespoň třípokojové. Sehnat se dají také čtyřpokojové byty, u nichž je ale nezbytné počítat s vyšší pořizovací cenou.

Stačí do vyhledávače zadat byty na prodej Ostrava-Poruba. V prvních vypsaných nabídkách se nabídnou portály Videobydleni.cz a Realitypro.eu, kde najdete pestrou škálu nemovitostí k prodeji i pronájmu.

Pronajměte si chatu či chalupu

Bydlení v bytě má však určitá omezení. Bohužel, nemáte zahradu, kde byste mohli relaxovat po náročném pracovním dni či o víkendu. V takovém případě se ještě nabízí levný pronájem chaty a chalupy. Ceny jsou různé. Záleží na tom, jak velká je chata, v jaké lokalitě se nachází, jaký je její stav a podobně. V pátek po práci se sbalíte a vyrazíte až do neděle do přírody, kde si užijete klid a oprostíte se od každodenních starostí a povinností.