Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30
nebo Registrace pro přístup do sekce Můj Profit.

Celkem v bazaru 26329 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 3807 nových .

Netrapte se s odvozem suti

Máte v plánu kompletní rekonstrukci, která se neobejde bez bouracích prací? Pak jistě řešíte, kam se vzniklým odpadem a sutí. Elegantní řešení představuje přistavení kontejneru.

Stavební úpravy bez potíží

Pokud k provedení stavebních úprav využijete služeb firmy, zpravidla se kromě samotné přestavby postará též o likvidaci stavebního odpadu. V případě, že se do rekonstrukce pouštíte svépomocí, musíte si poradit sami. Usnadněte si proto práci a čas sháněním nákladního vozu, jímž suť odvezete do sběrného dvora. Využijte raději služeb specialistů, kteří se postarají nejen o odvoz suti a odpadu a jejich odbornou likvidaci, ale též vám přivezou potřebný stavební materiál. Přistavení kontejneru je praktické hlavně v místech náročných na manipulaci s nákladním autem.

Vše pro zákazníka

Firma zabývající se odvozem suti si je velmi dobře vědoma toho, jak je pro zákazníka důležité přistavení kontejneru ve smluveném termínu. Aby veškeré bourací práce probíhaly jako na drátkách bez zbytečných prostojů, můžete se spolehnout na to, že na území Prahy vám bude kontejner přistaven již do 1,5 hodiny od objednání. Jeho nosnost je více jak 3 tuny, objem v rozmezí 3-9 m3. Samozřejmostí je vedení bezchybné evidence o odpadech, po skončení a uhrazení celé akce obdržíte potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, jež je zpravidla požadovaným dokladem pro kolaudační rozhodnutí. Služeb firmy zabývající se svozem odpadů mohou využít všichni, od stavebních firem, podnikatelů až po soukromé osoby.

Jaké služby jsou v nabídce?

Kromě odvozu suti a odpadu je to dovoz písku, štěrku a betonu, zemní práce, likvidace odpadů z vyklízení a zahrad, demoličních a komunálních odpadů, likvidace eternitu. Po zaplnění kontejneru bude naložen strojním nakladačem. Nechcete-li se pouštět do demolice svépomocí, specializovaná firma ji provede za vás.