Celkem v bazaru 28992 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2726 nových .

Nová koupelna rychle a levně

Potřebujete rekonstruovat koupelnu, ale nemáte dostatek financí? Nezoufejte. Opravy i nový materiál mohou stát pár korun. Musíte vědět, kde hledat.

Výhodný výprodej obkladů a dlažeb

Ať se chystáte renovovat bytové jádro, nebo budete rovnou stavět nové, nemusíte vynaložit velkou sumu peněz na materiál. Právě proto, že koupelny patří mezi často přestavované a upravované části obydlí, není třeba se vydat z peněz. Jak toho docílíte? Využijte výprodej obkladů a dlažeb. Nosné zdobné prvky do koupelny lze pořídit ve skutečně lukrativních slevách. Obklady a dlažby přitom díky svému množství patří mezi nejnákladnější investici, proto využijte chytře nabízených slev.

Velký výprodej vodovodních baterií

Další součástí koupelny jsou vodovodní baterie. Komfortní ovládání i design vás nemusí limitovat v ceně. I výprodej vodovodních baterií skýtá neskutečné množství typů, z nichž si můžete vybrat. Klasickou obměnu pákové baterie či subtilní ovládání, které se hodí do minimalistické koupelny. Vodovodní baterie jsou stejně funkční a spolehlivé, i když jsou ve slevě. Tuto sféru nepokrývají velké trendy, proto si můžete dopřát nadčasový kousek za zajímavou cenu.

Výprodej koupelnového nábytku vám ušetří peníze

Co vám ještě chybí do koupelny? Nábytek. Různé skříňky a úložné prostory. I zde se nabízí výprodej koupelnového nábytku. Nemusíte mít zařízení za desetitisíce, skříňky pořídíte už od pár stovek. Vybírejte chytře, ať ušetříte co nejvíce místa. Využijte prostoru pod umyvadlem, velmi oblíbené jsou policové konstrukce, kam se umístí různé kosmetické přípravky. Vytvořit zcela novou koupelnu, nebo renovovat tu starou, nemusí stát velké peníze. Stačí jen využít výhodných slev. Velkou výhodou je již zmíněná nadčasovost produktů a výrazná produkce těchto prvků, které se často obměňují, a tím pádem se musí rychle uvolnit místo pro nové. Pro vás to znamená, že si lze za pár korun vybavit celou koupelnu.