Celkem v bazaru 37063 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2759 nových .

Nová obývací stěna je velkou změnou i pro malý obývák

Málokdo si může dovolit dát obýváku prostor několik desítek metrů čtverečných, obvykle nám nezbude než být o dost skromnějšími, obývací stěny se ale rozhodně vzdávat nemusíme.

Mnohdy naše obývací pokoje plní celou řadu funkcí, nabídnou pracovní kout pro počítač, místo na žehlení nebo suplují chybějící místo pro jídelní kout v kuchyni. Bývá zvykem, že pokud při rekonstrukci potřebujeme získat prostor na místnost navíc, třeba pro dětský pokoj, bývá obývací pokoj tím, z jehož velikosti ukrojíme a tak se nám obývací pokoj zmenší.

Zoufat ale nemusíme, přesto dokáže plnit svoji funkci – nabídne nám místo, kde se schází celá rodina u společné zábavy nebo u společného odpočinku, proto svůj význam pořád neztratily obývací stěny.

Levné krásky i do malých prostor

Moderní obývací stěna umí do svého designu vkusně zakomponovat plochou televizi, ať již ji chcete pověsit na zeď, nebo položit na nízkou skříňku. Současně skryje drobný bar, oblíbené knížky a naopak hezky vystaví pár dekorací.

Obývací stěny již nejsou masivní jako dříve a není cílem jimi zakrýt celou několikametrovou zeď obývacího pokoje až po strop. Jsou mnohem vzdušnější, někdy až minimalistické, což v malometrážních bytech oceníme i z hlediska místa, které nám uberou.

Chcete se pustit do rekonstrukce svého obývacího pokoje, ale nemáte peníze nazbyt? Vůbec to nemusí vadit, i ten nejlevnější nábytek od dobrého dodavatele dokáže z vašeho starého obýváku udělat designovou perlu a místo, kde budete rádi trávit čas s rodinou.

Novou obývací stěnu lze pořídit již od 3000 Kč, pro malé obývací pokoje bude ideální. Zachová  vzdušnost prostoru, přitom ale nabídne místo pro odkládaní různých věcí i pro vystavení drobností, které máme rádi. Cena levných sestav obývacího nábytku obvykle roste podle množství skřínek a polic i podle použitého materiálu. Obývací stěna v cenách mezi 7000 až 10 000 Kč už nabízí velké úložné skříně, a přitom je pořád levná.

Levný nábytek pro obývací pokoje nabízí BauMax

V prodejnách BauMax koupíte moderní obývací stěny, které kombinují praktické uzavřené úložné prostory s efektně otevřenými policemi, ty dodávají nábytku vzdušnost, k dispozici je celá škála dekorů – jak skeletu nábytku tak i dvířek. Hitem jsou dřevěné dekory, ale samozřejmě i stále oblíbená bílá barva v matném nebo lesklém provedení. Bílá do prostoru malých obývacích pokojů vnáší více vzdušnosti a světla. Bílá obývací stěna perfektně vypadá na tmavě natřené zdi či na tmavé tapetě, vítaná je dokonce i kombinace s černou zdí. Zkuste zeď vyhladit, natřít černou křídovou barvou, a pak ji bílými křídami libovolně dozdobit, nebo nechat prostor kolem obývací stěny pro kreativitu vašich dětí.

Velkým hitem je dnes i vestavěné osvětlení v obývacích stěnách, svým designem k tomu nabízený obývací nábytek v  BauMaxu doslova vybízí, ideální jsou různá skříňková světla nebo ještě lépe LED pásky, vyzkoušejte je v RGB provedení. Pomocí dálkového ovládání budete mít možnost měnit barvu světla, kterým bude vaše nová obývací stěna z BauMaxu osvětlena. LED osvětlení pro novou obývací stěnu zvládne z vhodných komponentů, třeba opět z BauMaxu, sestavit i šikovnější amatér.

Veškeré zboží koupíte v e-shopu BauMax. Obývací stěnu si máte možnost vyzvednou na některé z prodejen nebo si ji necháte doručit přímo domů.