Celkem v bazaru 28993 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2726 nových .

Plastikové modely Revell potěší děti i dospělé

Všichni malí i velcí kluci mají rádi modely nejrůznějších dopravních prostředků. Dřevěná, plastiková i kovová auta a autíčka, vláčky a letadla nás provázejí již od útlého dětství. A dokonce i mnohé dívky preferují klučičí hračky před panenkami a kočárky.

Svět plný dobrodružství a skvělých zážitků

Řada z nás snila v dětství o tom, že se stane pilotem, řidičem tanku nebo kapitánem zaoceánského parníku. Málokomu se ale podařilo si toto přání splnit. Nicméně i my, kteří se věnujeme prozaičtějším povoláním, máme možnosti, jak se alespoň ve volném čase vrhnout vstříc dobrodružství. Vždyť co je hezčího než plnit si dávné touhy a třeba je i sdílet se svými potomky.

Plastikové modely nám umožní mít doma letadlo i vojenskou techniku

Chcete být majitelem dvojplošníku či helikoptéry? Nebo vám více učarovala dvě rychlá kola? Od chlapeckých let v skrytu duše toužíte po pirátské plachetnici či ponorce? Milujete historické lokomotivy? Zajímá vás vojenská technika a rádi byste měli svůj vlastní tank, případně obrněný vůz? Pořiďte si model vašeho vysněného stroje! Stačí vám trocha volného času a trpělivosti.

Plastikové modely Revell jsou vhodné pro začátečníky i zkušené modeláře

Krásné auto, perfektně provedené letadlo nebo třeba parník si dokážete postavit i sami. A výhodou je, že se vám realistický model vejde přímo do vašeho pokoje. Plastikové modely Revell zahrnují širokou škálu typů dopravních i bojových strojů. Ti, co se do stavby modelu pouští poprvé, ocení stavebnice easykit, určené úplným začátečníkům. A ostřílení modeláři se mohou bez obav pustit i do stavebnice stupně 5 s mnoha jemnými detaily. K plastikovým modelům jsou dostupné nejen výrobcem doporučené barvy, ale také veškerý doplňkový sortiment od lepidel a tmelů přes štětce až po stříkací pistole a kompresory pro airbrush.