Celkem v bazaru 28662 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2732 nových .

Udělejte si v dílně pořádek jednou provždy

Pokud se vám během broušení, řezání, hoblování a dalších činností ztrácí ruční nářadí, je nejvyšší čas nastolit v dílně pořádek za pomoci dílenského nábytku. Současný trh s dílenským nábytkem je opravdu rozmanitý, a tak najdete řešení jak do menších, tak i větších prostorů. V následujících řádcích vám prozradíme, na co byste neměli rozhodně zapomenout.

V případě, že přemýšlíte nad moderním vybavením dílny, potom byste měli vědět, že dílenský nábytek by měl být pevný, bytelný a vysoce odolný. Zapomeňte na klasický nábytek, který se běžně používá v obytných místnostech, protože nezvládne frekvenci užívání a náročné prostředí dílny.

Pracovní stůl a úložné prostory

Dominujícím prvkem takové dílny je bezpochyby pracovní stůl, respektive ponk, jenž by měl být stabilní. Velice praktickou variantou je ponk opatřený kolečky, protože si ho můžete v případě potřeby přemístit kamkoliv jinam v dílně. Takový ponk má současně i brzdu, jež zabrání tomu, aby se vám stůl během práce nikam neposunoval. Dále byste se měli zaměřit na to, aby byl výškově nastavitelný. Upravíte si ho tak, aby se vám na něm dobře řezalo i hoblovalo.

Co se dílenských skříní týče, jsou vyrobené z plechu, abyste je nijak nepoškodili nářadím. Dokoupit se dá různé příslušenství, třeba dělící materiál zásuvek.

Kdo dílenský nábytek prodává?

Jestliže chcete investovat do dílenského nábytku, pravděpodobně hledáte vhodného prodejce. Jedním z nich je Polák – dílenský nábytek. V pestrém produktovém portfoliu najdete dílenské stoly, ponky, vozíky, skříně, zásuvky, ale i speciální skříně, elektro příslušenství či NC programy. Samozřejmě nechybí ani vybavení do šaten, jako jsou kovové šatní skříně a šatní lavice. Spokojeni budete po všech stránkách, tedy jak s provedením, tak i kvalitou a cenou.