Celkem v bazaru 29365 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2802 nových .

Potřebujete rychle půjčit? Nabízí se hned několik možností

Čas od času nastane situace, kdy neodkladně potřebujeme větší částku peněz. Rozbije se domácí spotřebič, je třeba zaplatit nečekanou opravu auta. Jak v takovém případě postupovat, když nemáme vytvořené dostatečné finanční rezervy?

Peníze od banky

Bankovní půjčky většinou obnáší velkou míru administrativních úkonů, které poskytnutí potřebné částky výrazně prodlužují. Též vyžadují doložení nejrůznějších dokladů a příjmů, na jejichž základě někteří lidé nemají šanci, aby jim byla půjčka schválena. Jedná se například o ženy na mateřské či seniory.

Obraťte se na nebankovní sektor

To je nejlepší možností u rychlých krátkodobých půjček nebo mikroúvěrů. Jeho hlavním benefitem je sjednání z pohodlí vašeho domova. Vše proběhne online pomocí jednoduchého internetového formuláře. Peníze jsou vám po schválení půjčky zaslány obratem na účet, případně je dostanete v hotovosti.

Jak to funguje?

Inzerce půjček nabízí ucelený přehled výpůjčních podmínek jak bankovního, tak nebankovního sektoru. Zajímavostí jsou nabídky úvěrů od soukromých osob. Využijte služby srovnání půjček, kde si budete moci vybírat z množství výhodných nabídek od výše jmenovaných subjektů. Rovněž si sem můžete vložit svoji poptávku a využít možnosti též půjčky od soukromých osob.

Výhody nebankovní půjčky

Jak bylo zmíněno na začátku, problém se získáním peněz mají hlavně lidé, kteří nemohou doložit své příjmy. Další potíž může nastat při nahlédnutí do registru dlužníků. U nebankovních institucí vás takovéto prověřování nečeká. Nemusíte ani dokládat účel čerpání vypůjčené částky. A samozřejmě nebudete potřebovat ručitele.

Na co si dát pozor?

Jednoduchost získání nebankovní půjčky je velmi lákavá. Proto byste neměli přecenit svou schopnost splácení. Nepůjčujte si víc, než skutečně potřebujete. Sankce za pozdní úhrady měsíčních splátek jsou poměrně vysoké. Též si poskytovatele půjčky důkladně prověřte, věnujte pozornost recenzím ostatních dlužníků.

Půjčka bez příjmu zdarma

Možná ji znáte pod názvem půjčka před výplatou. Potřebujeme si vypůjčit rychle, jednorázově a krátkodobě. Na to bere zřetel řada nebankovních společností, proto nabízí její první poskytnutí zcela zdarma. Půjčovaná částka se pohybuje v řádech tisíců, splatnost je zpravidla 30 dní. Pokud si budete od dané společnosti půjčovat opakovaně a zároveň se prokážete jako vzorný dlužník, pak si můžete půjčit částku ve výši až několik desítek tisíc.

Co je třeba k získání půjčky?

Stačí navštívit internetové stránky dané nebankovní instituce, kde do formuláře zadáte vaše iniciály, rodné číslo, číslo občanského průkazu, kontakt, výši příjmů a celkové výdaje domácnosti. Obratem se dozvíte, zda byla vaše žádost schválena. Peníze pak můžete mít na účtu do 15 minut.