Celkem v bazaru 29365 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2802 nových .

Reflexní vesty pro děti i dospělé

Lehká reflexní vesta má široké využití pro celou rodinu. Nepodceňujte svou vlastní bezpečnost a nezapomínejte ani na své nejbližší. Díky obléknuté reflexní vestě snížíte riziko nehody či zranění při špatné viditelnosti.

Viditelnost při outdoorových aktivitách

Jezdíte na kole, koloběžce, skateboardu, kolečkových bruslích, lyžích, na koni? Chodíte na procházky po tmě? Jezdí vaše dítě na tříkolce, kole či dětském odrážedle? Pak byste každopádně měli být všichni dobře vidět.

Pro děti i pro pejsky

Zhoršená viditelnost není jen v noci, ale i za šera, když svítá, když se stmívá, v mlze, dešti, vánici… Reflexni-vesta chrání děti, dospělé i domácí zvířata. V provozu na silnici, při cestě po chodníku i na lesních cestách. A skvělé jsou při práci, třeba ve stavebnictví nebo údržbě silnic.

Reflexni-vesta od Altima.cz se bude líbit i dětem. Proč? Díky veselým obrázkům, které vestičky zdobí. K dostání jsou pro malé i větší děti. A dokonce i pro pejsky!

Nebezpečný pohyb na silnici

Jestliže se za šera a tmy pohybujete na silnici, rozhodně byste neměli o nutnosti obléknout reflexní vestu vůbec pochybovat. Různé přívěsky, nažehlovací aplikace a reflexní pásky, které dnes už nosí skoro každý, vám tak vysokou viditelnost samy o sobě nezaručí. Jsou ovšem skvělým doplňkem vesty. Kdo jde v noci po krajnici, třeba z jedné vesnice do druhé, podstupuje celkem velké riziko. Určitě udělá dobře, když bude mít jak vestu, tak i další reflexní prvky a ještě k tomu si posvítí svítilnou. Stejně tak na kole – někdy vidí motorista cyklistu na poslední chvíli úplně zbytečně.

V tmavém oblečení jsou chodci potmě pro motoristy téměř neviditelní. Ti pak nestíhají včas zareagovat. Všichni řidiči by samozřejmě měli mít reflexní vestu ve svém vozidle pro případ nehody, poruchy a jiné nenadálé situace. Málokdo ji ale má doma pro běžnou potřebu.