Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30
nebo Registrace pro přístup do sekce Můj Profit.

Celkem v bazaru 27374 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 3807 nových .

Máte všeho až nad hlavu? Ukliďte to do skladového kontejneru!

Za celý život průměrná rodina dokáže nashromáždit pěknou řádku věcí. A mnohých si celý rok ani nevšimne. Srdce zbavit se jich však také nemá. Vyvstává otázka co s nimi? Do skladového kontejneru, kam jinam?

Skladové kontejnery jsou skvělým vynálezem. Jedná se v podstatě o přestavěné klasické lodní kontejnery, které si jednoduše pronajmete a uložíte do nich vše, co nechcete mít přímo na očích, ale na smetiště vyhodit také nechcete. Zboží pro e-shop, kola, lyže, pneumatiky, stavební materiál i dědictví po babičce. Kontejner ovšem plně nahradí i garáž na auto. Neplánujete v zimě moc jezdit a nechcete parkovat na ulici? Tak jej jednoduše na zimu uskladněte. Do kontejneru!

Kam s kontejnerem? Na zahradu ne!

Že nedisponujete místem, kam byste kontejner postavili? Ani nemusíte. Kontejner budete mít „zaparkovaný“ mimo bydliště, a to buď na Praze 5 ve Stodůlkách, v Malešicích, v Moravanech u Brna či v Plzni. V bezpečném areálu napojeném na bezpečnostní službu! Dostupném 24 hodin denně, 7 dní v týdnů, 365 dní v roce. Zkrátka nonstop!

Pronájem skladů za hubičku

Tyto samoobslužné sklady jsou však nejenom bezpečné, ale také po všech stránkách dostupné. Automobilem i finančně. Posuďte sami: za dvoumetrový kontejner v Praze zaplatíte 1600 korun měsíčně (včetně DPH!). Ten nejdelší 6 metrů dlouhý kontejner vás vyjde o necelé dvě tisícovky dráž. Kompletní ceník každopádně najdete na odkazech pronájem skladu Praha a pronájem skladu Brno.

Trendem je minimalismus

Rádi byste si takový samoobslužný sklad pronajali? Tak neváhejte. Hromadění nepotřebných věcí je totiž nezdravé. Když si uklidíte ve svém domově, máte skvěle našlápnuto k tomu uklidit si i ve svém životě. Současná doba je zkrátka plně nakloněna minimalismu. Co vy víte, třeba se v tomto směru najdete. A hodně s ním ušetříte!