Celkem v bazaru 28993 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2726 nových .

Školní batoh pro první stupeň? Jedině anatomický!

Máte v rodině školáka na prvním stupni? Pořiďte mu kvalitní anatomický batoh. Ten totiž svou nízkou vahou nejenže uleví jeho páteři, ale dokonce s ním doslova poroste! Tím vás ušetří nákladů za školní batohy v dalších letech! 
Léto je sice v plném proudu, ale čas letí tak zběsile, že se ani nenadějeme, a bude tu začátek školního roku. Už jste svým školákům pořídili novou aktovku či batoh? Pokud ne, tak si pospěšte. Na konci prázdnin už budou rozebrané! Na jaké produkty letos zaměřit svou pozornost? 

Anatomický batoh roste s vaším dítětem

Obzvláště rodiče prvňáčků a žáčků prvního stupně by svou pozornost měli zaměřit na anatomické školní batohy. Tomu totiž vaše dítko hned tak neodroste. Naopak poroste spolu s ním! Postačí jen, když jej každý rok (v případě nutnosti častěji) posunete o jeden či více stupňů a nemusíte kupovat batoh nový! 

Batohy od renomovaného výrobce

Batoh, který je navíc lehký a vybavený spoustou kapes, spolu s dalšími školními pomůckami najdete v portfoliu renomované české značky STIL. Vaší pozornosti by neměly uniknout ucelené sety, v jejichž rámci za výhodnou cenu pořídíte batoh spolu s penálem, boxem na svačinu, peněženku, zástěrku (pro prvňáčky) a další designově sjednocené školní potřeby. Ty školáček snadno pozná a vy zároveň budete mít jistotu, že jste žádnou nezbytnost při předškolním nákupu neopomněli. Ono toho totiž rozhodně není málo. 

Nakupujte na e-shopu nebo v papírnictvích!

Veškeré produkty Stilu včetně batohů pro další věkové kategorie (studentský batohškolní katovka pro prvňáčka i školní batoh pro druhý stupeň) seženete buď na e-shopu stil.cz, nebo téměř v každém papírnictví v sekci dárkového balení, ubrousků, blahopřání či párty programu. Ano, jedná se o ty designové zajímavé školní potřeby, za kterými se většina školáků otáčí. A to je dobře. Školní pomůcky se dětem musí líbit, jinak s nimi nebudou chtít pracovat.