Celkem v bazaru 37063 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2759 nových .

Chcete ušetřit nějakou korunu navíc? Používejte slevové kupóny

V posledních letech se stalo nakupování skrze internet oblíbenější a oblíbenější. Uživatelé si pochvalují, že právě internetové obchody mají ucelenou a širokou nabídku produktů. Pokud se podíváte do produktového portfolia některého elektra, najdete na jeho e-shopu mnohem více spotřebičů než v kamenné prodejně. Zamilovali jste si nakupování online i vy? A věděli jste, že můžete ušetřit prostřednictvím slevových kupónů?

Zřejmě jste si už všimli, že při vyplňování osobních a platebních údajů je ve formuláři k dispozici také kolonka na slevový kód či slevový kupón. Právě do daného políčka se vepisuje kombinace znaků, která připíše příslušnou slevu. Jednat se může jak o čistě náhodné znaky, například JK54DS, tak i o srozumitelný kód, například sleva na Ketofit.cz by mohla být ve formě KETO2018 (ukázkový příklad).

Kde získat slevové kupóny?

Co internetový obchod, to jiná forma slevového kódu či kupónu. Zatímco některé e-shopy poskytují kupóny jako odměnu za registraci či nákup, jiné je nabízí zdarma na slevových serverech. Slevové kupóny na elektroniku, nábytek, oblečení, ale také léky najdete na portálu megakupon.cz.

Slevové kupóny můžete vyhledávat buď přes konkrétní obchod, nebo najeďte přímo do konkrétní kategorie a podívejte se, jaké slevy jednotlivé e-shopy nabízí. Vybrat si tak můžete obchod, kde je například doprava zdarma, sleva 10 % na celý nákup a podobně.

Slevy na nábytek

Pokud se pouštíte do rekonstrukce, která vás stojí nemalé peníze, zřejmě oceníte, když ušetříte třeba jen pár set korun. Sehnat můžete levné sedací soupravy, ale ne formou slevových kódů. Na portálu megahaus.cz máte k dispozici zajímavé slevy na různé druhy nábytku, nikoliv pouze na sedací soupravy. Vybavit si tak můžete výhodně klidně celý interiér, aniž by nábytek pokulhával po kvalitativní stránce.