Celkem v bazaru 97204 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2789 nových .

Slivovice nejen pro gurmány

Chcete udělat něco pro své zdraví? Dávejte si po ránu panáčka kvalitní slivovice. Vaše tělo vás za to bude milovat.

Většina z nás se už na základní škole učila, že alkohol je škodlivý. Před jeho nadměrnou konzumací samozřejmě varují všichni lékaři v čele s věhlasným Dr. Nešporem z pražských Bohnic. Jeho pavilon je plný příběhů na téma, jak alkohol dokáže zruinovat život nejenom dotyčného pijana, ale i jeho širokého okolí. On je ovšem alkohol a alkohol stejně jako pití a pití.

Pozor na množství a špatný alkohol

Ublížit nám může nadměrné množství alkoholu a špatný alkohol. Jaké následky může mít špatný tedy nekvalitní alkohol, nám ukázala nejenom nedávná metanolová kauza, jejíž dozvuky slýcháme dodnes. A to je dobře. Ať všichni vědí, co konzumace nekvalitního alkoholu neznámého původu může způsobit. Oslepnout asi nechce nikdo, že? Co z toho vyplývá? Mimo jiné to, že pít bychom měli jen kvalitní kolkovaný alkohol.

Dopřejte si dobrý alkohol

Naopak na trhu existuje alkohol, který člověku jako takovému může přinést hodně dobra. Veskrze pozitivním alkoholem je taková slivovice. Nejeden moravský strýček, jemuž táhne na devadesát a stále by si troufnul na maraton, vám potvrdí, že v malém množství si ji můžete dopřávat každý den. A budete zdraví jako řípy.

Slivovice na srdíčko

V malém množství slivovice roztahuje cévy, což je nejlepší prevencí proti kardiovaskulárním onemocněním včetně infarktu. Dále rozpouští tuky, podporuje trávení i metabolické procesy. A v neposlední řadě dezinfikuje, a to nejenom ústní dutinu, ale prakticky celý organismus. Důležitá je ovšem doba, kdy slivovičku konzumujeme a její množství. Maximálně jednoho panáčka je nejlepší si dávat hned po ránu, na noc se slivovice nedoporučuje vůbec.

Nakupujte na panalfred.cz

Už jsme zmínili, že zdraví nám prospěje jen kvalitní slivovice. A pro ní nechoďte do supermarketu, ale na specializované e-shopy. Jednu z nejkvalitnějších slivoviček na trhu vůbec, kterou je vyhlášena Sudličkova slivovice, seženete například na panalfred.cz, což je e-shop specializující se na prodej těch nejkvalitnějších alkoholických i nealkoholických nápojů. Chystáte večírek a nemáte čas na nákup pití? Nevadí, z panalfred.cz vám nápoje doručí přímo na práh domu. A po Praze je navíc rozvoz zdarma!

Slivovice