Celkem v bazaru 37051 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2760 nových .

Snubní prsteny z chirurgické oceli jsou levné a nevyžadují žádnou péči

Za posledních několik let výrazně vzrostla oblíbenost snubních prstenů z chirurgické oceli. Přestože materiál nedokáže v některých ohledech překonat tradiční kovy jako zlato či stříbro, stále disponuje hned několika vlastnostmi, díky nimž jeho popularita neustále narůstá. Z chirurgické oceli se tedy nevyrábí pouze klasické šperky, jako jsou náušnice a náramky, ale také snubní prstýnky, které se vyznačují svou nepřekonatelnou pevností.

Pravděpodobně znáte porovnání „pevný jako ocel“. Právě pro trvanlivost a odolnost se chirurgická ocel dostala v oblasti výroby šperků do popředí. Samozřejmě, stejně jako zlato či stříbro, tak i chirurgická ocel má nějaké nevýhody, které mohou někoho odradit.

Proč snubní prsten z chirurgické oceli?

Jestliže přemýšlíte, zda zvolit snubní prsteny z chirurgické oceli, nebo raději sáhnout po jiném kovu, zřejmě si nejprve zjišťujete vlastnosti jednotlivých materiálů. Chirurgická ocel je v podstatě slitina železa, uhlíku a chromu. Přestože je materiál velice odolný, je i lehký, a tak vám ani nepřijde, že na prsteníčku něco nosíte.

Snubní prsteny z chirurgické oceli

Prstenem v podstatě celému světu ukazujete, že jste zavázáni slibem. Spousta mužů však prstýnky nenosí, tedy až na ty z chirurgické oceli. Právě ocel je mužský kov, který ukazuje sílu, stabilitu a odhodlání. Pánové často nemají problém snubní prsten z chirurgické oceli nosit.

Stejně tak vás potěší cenová dostupnost. Za takové snubní prstýnky zaplatíte dvakrát méně než za prstýnky ze zlata. V neposlední řadě se vyznačují tím, že jsou hypoalergenní, tedy jsou vhodné i pro muže či ženy s alergií na zlato či stříbro.

Kde snubní prstýnky koupit?

Pokud hledáte prodejce, kde byste si mohli zakoupit snubní prstýnky z chirurgické oceli, podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu sperkyleclay.cz, který vám mimo jiné nabídne i vyrytí například data svatby do prstenu.