Celkem v bazaru 26841 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 3693 nových .

Švýcarské nože Victorinox jsou fenomén

Tento nejznámější výrobce multifunkčních kapesních nožů je na trhu už více než 125 let, málokdo tzv. Švýcarák nezná. Jaké nože má tato značka v sortimentu a co dalšího vám může nabídnout?

Legenda mezi kapesními noži

Proč jsou tyto nože tolik oblíbené? Jedná se o velmi kvalitní armádní nože s bohatým příslušenstvím, mezi které například patří otvírák na konzervy, šroubovák, nůžky, vývrtka, pilník, pilka na dřevo, pinzeta nebo kleště. Právě mnohostrannost jejich využití je řadí k těm nejlepším na světě. Svůj nezanedbatelný podíl na jejich úspěchu má též špičková kvalita, neboť se při výrobě čepelí používá molybdenová ocel. Díky tomu dosahují čepele tvrdosti 56 RC, což odpovídá tvrdosti velmi kvalitního kuchyňského nože.

Kolekce

Kapesní švýcarské nože Victorinox se liší dle úrovně svého použití. V nabídce naleznete malé modely s délkou do 58 mm, střední o velikosti 84-91 mm a velké nože o délce 111 mm. Další kategorií jsou speciální nože Victorinox, jejichž výbava je zaměřena na určitou profesi či koníček. Jejich součástí je něco navíc pro myslivce, záchranáře, sportovce atd. Touto nadstandardní výbavou mohou být hodinky, zapalovač, budík, baterka, sada nářadí atd. Nezapomíná se ani na nejmenší. Dětem je určena kolekce dětských nožů, jež mají pro větší bezpečnost kulatou špičku čepele.

Zaměřeno na kuchyň

Victorinox se též orientuje na produkci kuchyňských nožů a škrabek. Každý nůž z jejich sortimentu má své zaměření, co se týká krájení nejrůznějších druhů potravin. Proto si můžete vaši kuchyň vybavit nožem na rajčata, na sýr a uzeninu, na zeleninu, na steaky, na očištění nebo tvarovacím nožem.

Pro kutily

Kromě nožů se tento švýcarský výrobce zaměřuje i na kapesní nářadí, konkrétně na multifunkční kleště s až 37 funkcemi, jež dodává ve stylovém koženém pouzdře.