Celkem v bazaru 97204 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2789 nových .

Ventilátor místo klimatizace

Teploty se každým dnem zvyšují a už začínáme platit zlatem za každý kousek stínu. Doma nás může zchladit klimatizace nebo výkonný ventilátor. My doporučujeme dát přednost ventilátoru.

"Pozor na klimatizaci," apelují lékaři. V horkých dnech sice uleví, ale může vám ublížit! Mějte na paměti, že rozdíl mezi vnitřní a venkovní teplotou by neměl přesáhnout pět stupňů. Při vyšších rozdílech si zahráváte se svým zdravím. I v létě tak můžete v lepším případě nachladnout, v tom horším si přivodit angínu. A kdy by chtěl léto strávit v posteli. Ventilátor je v tomto ohledu pro lidské zdraví mnohem šetrnější.

Vsaďte na ventilátor

Ventilátory obzvláště v létě bývají nedostatkovým zbožím. Nabízejí účinné a na energii nenáročné chlazení interiéru. Během parného počasí vás zcela určitě zchladí stojanový ventilátor na dálkové ovládání Nexon, ať již v černé či bílé barvě. Oba na pohled velmi dobře vypadají. 

Výkon na prvním místě

To ale samozřejmě není jejich jedinou předností. Tou nejhlavnější je jejich vysoký výkon, který navíc můžete regulovat. Součástí ventilátoru je totiž praktické dálkové ovládání, jež vám umožní spotřebič ovládat přímo z postele.

Tichý noční provoz

Nemůžete v horku spát? Věřte, že s ventilátorem Nexon v ložnici budete chrupat jako nemluvně. Jen si jej přepnete na tichý noční režim. V této souvislosti jistě oceníte i funkci časovače vypnutí.

Pevná stabilita

Obávat se také nemusíte, že se vám ventilátor ve vysokých rychlostech převrátí. To jeho stabilní kruhová základna jednoduše nedovolí.

Volba módu oscilace

Zvolit si můžete i volbu módu oscilace, tedy způsob pohybu ventilátoru, jež může být horizontální, vertikální nebo třeba osmičkový. Jde jen o to, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Nakupujte na xantea.cz

A kde ventilátor sehnat? Jak Nexon Black, tak Nexon White seženete například na e-shopu xantea.cz. To je online drogerie, jež vás zásobí snad vším, bez čeho se vaše domácnost neobejde. A při nákupu nad 999 Kč máte dopravu zdarma! 

Stojanový ventilátor