Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Celkem 108 788 inzerátů v nabídce.

Veterinární klinika pro malá zvířata s osobitým přístupem

Najít veterinární kliniku, kde budou ordinovat zvěrolékaři s citlivým a individuálním přístupem, je pěkně tvrdý oříšek. Abychom vám ušetřili čas spojený s hledáním ideální ordinace, máme pro vás tip na veterinu v Praze.

Komplexní péče pro zvířecí pacienty

Veterinární ortopedie Praha Metropolevet patří mezi nejlépe hodnocené kliniky pro malé zvířecí pacienty v hlavním městě. Tým zkušených odborníků zde provádí běžné úkony, jako jsou kastrace, očkování a mnoho dalších zákroků, které vyžadují psi, kočky, fretky či králíci. Ročně tak tamní zvěrolékaři ošetří až 11 000 zvířat. Klinika funguje již více jak 4 roky a její personál považuje péči o zvířata za své poslání. Díky tomu se zde s setkáte naprosto odlišným přístupem, než tomu bývá u veterinářů, které jejich práce nebaví.
 
Velkou výhodou Metropolevet je možnost objednat se přímo přes jejich webové stránky pomocí objednacího formuláře. Kromě toho je skvělá i dlouhá ordinační doba, tudíž můžete návštěvu ordinace v klidu skloubit například se svými pracovními povinnostmi. O svého domácího mazlíčka nemusíte mít vůbec strach, jelikož bude vážně v dobrých rukou. V případě, že vám bude cokoliv ohledně léčby a prováděných vyšetření nejasné, odborníci vám všechno rádi a důkladně vysvětlí.

Nadstandardní vybavení

Klinika disponuje řadou speciálních přístrojů a vybavení, jež byste jinde jen marně hledali. Díky tomu mají tamní zvěrolékaři možnost provádět celou řadu složitých úkonů a operací. Veterinární chirurgie Metropolevet dokáže uzdravit všechny zlomené packy, natržené vazy, anebo vyřešit poranění měkkých tkání. Kvalitní péči zde dostane i zvířecí chrup, jenž bývá velmi často opomíjen.
 
Mimo to je přímo na klinice zřízena laboratoř, tudíž je možné provádět různé testy a vyšetření ve velice krátkém časovém rozmezí, jelikož se zdravotní materiál nemusí zdlouhavě posílat na odloučené pracoviště.