Celkem v bazaru 57899 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2766 nových .

Moderní způsoby vylepšení oken i laku na vozidle

Nechcete si pořizovat nový automobil, ale hledáte způsob, jak vylepšit vzhled i užitné vlastnosti toho stávajícího? V této souvislosti stojí za pozornost speciální fólie. Případně, máte nový vůz a chcete ho dokonale ochránit před nepříjemnými slunečními paprsky, UV zářením, vnějším poškozením laku, světel a zloději?

Vylepšení oken: Protisluneční fólie

Sluneční paprsky mohou cestování na krátké i delší trasy pořádně znepříjemnit, zvlášť pokud cestujete s dětmi. Tím spíše byste se měli informovat o možnostech, jaké nabízí moderní autofólie. Speciální fólie totiž dokážou zachytit až 60 procent tepelné energie produkované slunečními paprsky. Tím však možnosti moderních autofólií ani zdaleka nekončí. Oblíbené jsou například zrcadlové či absorpční fólie. Pro vylepšení vzhledu vozidla, tzv. tuningu, je možno použít trochu jiné autofólie, tzv. Top tint. Výsledkem je reflexní vrstvou výrazně potažena horní část okna, na kterou plynule navazuje matná spodní část. I v tomto případě je zajištěna ochrana, díky účinnému filtru, až před 98 procenty škodlivého UV záření.

Dalším důležitým kritériem protislunečních fólií je možnost volby typu s různou prostupností světla, například s ohledem na konkrétní umístění okna. Stále však platí, že nejsou tlustší než 0,05 milimetrů.

Tónování autoskel - Brno zajišťuje profesionální montáž speciálních fólií, které zvýší váš komfort při jízdě. Opomenout nelze ani bezpečnostní fólie Brno, které zabraňují vloupání a vniknutí cizích předmětů do vozidla, a působí tak jako ochrana proti rozbití skla, případně poranění.

Vylepšení laku: lesklé, matné a další fólie

Vzhled vozidla lze však vylepšit také dalšími speciálními wrapovými fóliemi. Čím dál běžnější jsou lesklé, matné, polomatné, metalizované, perleťové nebo jiné vinylové fólie. Propagaci a zviditelnění lze dostát díky fólii s potiskem fotografií, reklamních textů, sloganů atd. Díky těmto fóliím je lak vozidla navíc chráněn před poškrábáním nebo blednutím barvy, vozidlo tím také dostává úplně nový design. Krom barevných vinylových folií je možno polepit jakoukoliv část vozu včetně světel čirou ochrannou folií, která vůbec nezmění vzhled původního laku.

Folie - vylepšení laku