Celkem v bazaru 29364 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2802 nových .

Usnadněte si stěhování zapůjčením dodávky

Stěhování patří mezi neoblíbené činnosti, jimž by se každý nejraději vyhnul. Jak ušetřit čas, nervy a peníze? Půjčte si dodávku, která vám celé stěhování významně ulehčí.

Všestranné využití

Dodávky Ostrava jsou určeny nejen ke stěhování, nýbrž také k transportu těžkých břemen. Též jsou díky tažnému zařízení uzpůsobeny k připojení vozíku. K zapůjčení je k dispozici několik typů dodávek, mezi nimiž se nacházejí i takové, do jejichž zavazadlového prostoru je možné naložit palety.

Možnost dlouhodobého zapůjčení

Tato služba je hojně využívána hlavně přepravci zboží. V případě zápůjčky delší než 2 měsíce se můžete těšit na zajímavé individuální ceny. Půjčovna dodávek Ostrava vám v rámci této služby přistaví dodávku v okolí Ostravy zcela zdarma.

Stěhovací vozy

Stáří dodávek ve vozovém parku se pohybuje v rozmezí 3-10 let. Samozřejmostí jsou též pojištění a dálniční známka na území ČR. Dodávky určené ke stěhování mají lehké kosmetické vady a mírně poškrábaný přepravní prostor. Proto se nemusíte obávat, že byste k dodávce během stěhování museli přistupovat nadměrně opatrně.

Co budete potřebovat?

Dospěli jste k názoru, že ke stěhování v Ostravě si dodávku vypůjčíte? K uzavření smlouvy budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B, případně výpis z obchodního rejstříku. Dále je potřeba složit kauci ve výši 15 000 Kč. Tato cena zahrnuje denní nájezd 200 km. Každý další km je účtován sazbou 5 Kč.

Stěhování nechte na odborné firmě

Pokud si přejete mít stěhování skutečně bez starostí, obraťte se na stěhovací firmu, jež vám nejen zapůjčí dodávku, nýbrž také pomůže se zabalením věcí, naskládáním krabic do auta a vynesením do nového domova. Rovněž můžete využít služby stěhování na klíč. Není ani žádným problémem přestěhovat vás o víkendu či o státních svátcích.