Celkem v bazaru 29012 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2726 nových .

4 tipy pro zařízení dětského pokoje

Ať už plánujete zařizování nového dětského pokoje nebo úpravu toho stávajícího, v obou případech jistě oceníte některý ze 4 praktických tipů, jak si poradit s výběrem vybavení.

Veselý a praktický koberec

Hladká tvrdá podlaha se lépe udržuje, ale není příjemně hřejivá a vhodná pro dlouhé dětské hraní na zemi. V případě, kdy nechcete pořídit koberec do úplně celého dětského pokoje, zvolte alespoň kusovou variantu. Například dětský koberec se silnicí kombinuje praktickou funkci se zábavou a stane se podložkou pro hraní s autíčky a podobně. Velikost stačí vybrat podle toho, kolik místa máte k dispozici.

Příjemné lůžkoviny

Klidně i více než třetinu dne stráví dítě spaním v posteli. Z toho důvodu je důležité zaměřit se na výběr kvalitních lůžkovin. Prodyšné, ale přesto hřejivé dětské deky mohou mít veselé barvy a motivy. Podívejte se, jestli jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Dětské prostěradlo a povlečení vybírejte s co možná největším podílem bavlny, která je k jemné pokožce šetrná, prodyšná a dobře absorbuje přebytečnou vlhkost. Samozřejmostí je výběr z mnoha hravých motivů, aby se dítě ve své postýlce cítilo příjemně.

Závěsy a dekorativní textil

Pro zútulnění dětského pokoje se hodí přidat pár kusů dekorativního textilu. Může jít o přehozy, polštářky a podobně. Elegantní závěsy mají také své kouzlo a hodí se pro zatemnění pro kvalitní a nerušený spánek.

Dostatek úložného prostoru

V dětském pokoji se můžete potýkat s nedostatkem úložného prostoru pro hračky a všechny další věci. Pamatujte na to už při výběru nábytku a zvolte například postel s úložným prostorem, prostornou skříň a podobně. Hodí se i nejrůznější boxy pro uskladnění hraček. Každá věc by měla mít své místo, aby se vše dalo krásně srovnat a uklidit, ať se dítě učí pořádku a pečlivosti co nejdříve.