Celkem v bazaru 57903 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2766 nových .

Zařizujete autolakovnu? Bez tohoto vybavení se neobejdete

Aby se vám v nové autolakovně dobře pracovalo, potřebuje zařízení nejen k výkonu práce, ale též vybavení pro její bezpečnost. Co by tedy v autolakovně určitě nemělo chybět?

Bez lakovací kabiny by to nešlo

Ta je opravdovou nutností, neboť tvoří základ autolakýrnických služeb. Lakovací kabiny vybírejte podle vašich individuálních potřeb s ohledem na typ provozovny a rozsah poskytovaných služeb. V lakovacích boxech je možná aplikace nejrůznějších druhů nátěrových hmot. Kabiny se navzájem od sebe liší v rozměrech, stavbě a vlastnostech. Pokud je pro vás základní vybavení nedostačující, není problém přiobjednat si další příslušenství. Nebo využijte možnosti specifického přizpůsobení vašim požadavkům.

Doplňkové vybavení

Příslušenství, jež je možné si doobjednat, je například výstupní agregát s aktivním uhlím, homologovaná protipožární klapka, horkovodní baterie, tlakoměr, boční servisní dveře a nouzové osvětlení.

Co budete ještě potřebovat?

Praktickým pomocníkem jsou odsávací stěny, které zachycují přestřiky a nečistoty při úpravě povrchů. Zároveň zajišťují vhodné pracovní a hygienické podmínky při lakýrnických pracích. Urychlit proces a zlepšit kvalitu pracovního prostředí vám pomohou přípravná pracoviště. Vstupní a výstupní agregáty se postarají o dokonalou výměnu jak přiváděného, tak odsávaného vzduchu v kabině. Co se týče výstupních agregátů, můžete si vybrat mezi aktivním uhlím a vodní clonou.

Na koho se obrátit?

Mezi přední dodavatele vybavení autolakoven patří firma NAVER s. r. o. Zabývá se produkcí technologických zařízení do autolakoven i průmyslových provozů. Věnuje se též vývoji a potřebným zkouškám svých produktů. Společnost NAVER s. r. o. je také ohleduplná k životnímu prostředí. Při svém provozu dohlíží na dodržování environmentálních zákonů.